Centrum Medyczne OMEGA jest znaną kielecką placówką medyczną założoną przez dr Halinę Skowerską. Zapewnia kompleksową opiekę zdrowotną pacjentom indywidualnym, rodzinom i przedsiębiorstwom.

Naszą dewizą jest rzetelność, dlatego współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami i wykonujemy badania przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej.
Kładziemy nacisk nie tylko na diagnostykę i terapię, ale też na profilaktykę i edukację zdrowotną. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Otaczamy go opieką, towarzysząc mu na wszystkich etapach leczenia, a także doradzamy, jak uchronić się przed chorobą i cieszyć się dobrym samopoczuciem na co dzień.

Co nas jeszcze wyróżnia? Serdeczny stosunek do pacjentów. Przyjazna atmosfera w naszych przychodniach sprawia, że wielu z nich chętnie do nas powraca. Czekamy również na Ciebie. Jesteśmy dla Twojego zdrowia!

Historia

Wszystko zaczęło się w 1992 r. od jednego gabinetu lekarskiego. Po pewnym czasie powstał Ośrodek Profilaktyki i Medycyny Naturalnej świadczący pomoc medyczną i psychologiczną rodzinom, a także osobom uzależnionym. Ośrodek prowadził m.in. szkołę rodzenia, rehabilitację i psychoterapię. Oddziaływanie terapeutyczne obejmowało zarówno ciało, jak i psychikę, gdyż człowiek jest jednością psychofizyczną.

Centrum Medyczne OMEGA kontynuuje to podejście do pacjenta, łącząc je z dbałością o jak najlepszą jakość świadczonych usług. Wynika to z tradycji i wartości rodzinnych dr Haliny Skowerskiej. Ojciec, znany kielecki rzemieślnik, zaszczepił w niej szacunek do drugiego człowieka i przekonanie, że cokolwiek robi, powinna to robić dobrze.

Zespół

Tworzymy zgrany, dobrze rozumiejący się zespół, i stale dążymy do poprawy profesjonalizmu obsługi naszych pacjentów. Wielu naszych lekarzy specjalistów  pracuje w szpitalach województwa świętokrzyskiego oraz w klinikach na terenie Polski. Medycyna jest ich życiową pasją, dlatego stale poszerzają wiedzę medyczną w zakresie swoich specjalizacji. Dzięki temu proponują pacjentom najnowsze i najskuteczniejsze metody leczenia.