logo

Rejestracja ogólna41 366 31 21
Rejestracja POZ41 347 55 95

Centrum Medyczne OMEGA jest znaną kielecką placówką medyczną założoną przez lek. Halinę Skowerską. Zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną pacjentom indywidualnym, rodzinom i przedsiębiorstwom.

Naszą dewizą jest rzetelność, dlatego współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami i wykonujemy badania przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej.

Kładziemy nacisk nie tylko na diagnostykę i terapię, ale też na profilaktykę i edukację zdrowotną. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Otaczamy go opieką, towarzysząc mu na wszystkich etapach leczenia, a także doradzamy, jak uchronić się przed chorobą i cieszyć się dobrym samopoczuciem na co dzień.

Co nas jeszcze wyróżnia? Serdeczny stosunek do pacjentów. Przyjazna atmosfera w naszych przychodniach sprawia, że wielu z nich chętnie do nas powraca. Czekamy również na Ciebie. Jesteśmy dla Twojego zdrowia!

Nasz wachlarz usług obejmuje:

konsultacje lekarskie (ponad 30 specjalności) zarówno prywatne jak i w ramach pakietów medycznych
poradnię POZ
opiekę pielęgniarską
poradnię dietetyczną
poradnię leczenia niepłodności
 badania diagnostyczne (posiadamy własne laboratorium, pracownie RTG i USG)
 fizjoterapię
 medycynę pracy (u nas wykonasz wszystkie potrzebne badania w jeden dzień!)
 opiekę i badania psychologiczne (w tym do pozwoleń do pracy, posiadania broni i inne)

Zespół i jakość

Tworzymy zgrany, dobrze rozumiejący się zespół, i stale dążymy do poprawy profesjonalizmu obsługi naszych pacjentów. Wielu naszych lekarzy specjalistów  pracuje w szpitalach województwa świętokrzyskiego oraz w klinikach na terenie Polski.

Posiadamy własne laboratorium, pracownie RTG i USG oraz wykwalifikowany zespół. W Centrum Medycznym OMEGA został wdrożony i potwierdzony certyfikatem system zarządzania jakością ISO9001:2015. Dzięki temu, wiemy, że możemy zaufać naszym badaniom diagnostycznym, a wyniki badań są dostępne bardzo szybko.

Historia

Centrum Medyczne Omega zostało założone w 1993 roku przez Halinę Skowerską, jako 1. w Polsce prywatny gabinet medycyny pracy. Przychodnia prężnie się rozwijała, tak, że po kilku latach przekształciła się w Prywatną Przychodnię Specjalistów Omega.

W ciągu ponad 25 lat firma z jednoosobowego gabinetu rozwinęła się oferując dziś konsultacje specjalistyczne w ponad 30 różnych specjalizacjach, pełny pakiet badań medycyny pracy, poradnię psychologiczną, rehabilitację, poradnię dietetyczną, poradnię leczenia niepłodności, opiekę lekarza rodzinnego w ramach umowy z NFZ. Stale rozwijamy nowe usługi.

Prowadzimy stałą współpracę z następującymi firmami:

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o. o.

Centrum Medyczne DANTEX-MED SA

Centrum Medyczne ENEL-MED SA

Centrum Medyczne Puławska Sp. z o. o.

Falck Medycyna Sp. z o. o.

GENERALI TU SA

iMed24 SA

Inter Partner Assistance SA

LuxMed

MediPartner Sp z o.o

POLMED SA

Polsko-Amerykański System Medyczny II Sp. z o. o.

Scanmed Multimedis SA

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń SA

TU Allianz Życie Polska SA

TU INTER Polska SA